• Zondag 3 VE zondag speeldag man

  • VSC 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sterk, KajOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 13:00VSC 3 - Schalkwijk 3Sportpark Koningsweg
    5 mei. 13:00VSC 3 - Voorwaarts 4Sportpark Koningsweg
    12 mei. 13:00VSC 3 - Sporting '70 7Sportpark Koningsweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr. - Broadford Rovers FC1 - 6
    7 apr.Zo 03 - Domstad Majella 30 - 3
  • Poulestanden VSC 3 ( 7e klasse 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brederodes 219153165382748
    2Hooglanderveen 917133190296142
    3Sporting '70 71911086557833
    4FC Driebergen 2199554539632
    5Schalkwijk 31793542222030
    6Domstad Majella 3187564436826
    7Voorwaarts 4147253831723
    8FC Driebergen 3195593850-1220
    9Hoogland 101752104164-2317
    10sv Parkhout 51843112344-2115
    11Zo 031722132073-538
    12Sporting '70 61813143462-286

    Poulestanden VSC 3 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 27 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rivierwijkers 73300226169
    2Soest SO 4320117896
    3Kampong 163102211-93
    4Zo 033003319-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boukens, NielsTeamspeler
    Groeneveld, JasperTeamspeler
    Groenink, MorrisTeamspeler
    Koert, Mees vanTeamspeler
    Meesters, RobinTeamspeler
    Miltenburg, SepTeamspeler
    Peij, Lars vanTeamspeler
    Smids, PhilipTeamspeler
    Sterk, KajTeamspeler
    Visser, MeesTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VSC 3

    VS

    Schalkwijk 3

    21 april 202413:00 uur
    Sportpark Koningsweg veld 1-VSC

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VSC 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,47

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd