• VSC 6

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruin, Thomas deOverige stafTeammanager
    Hekman, StijnOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    2 okt. 10:00VSC 6 - Sporting '70 3
    9 okt. 10:00EDO (U) 7 - VSC 6
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.Faja Lobi KDS 4 - VSC 62 - 4
    25 sep.Voorwaarts 4 - VSC 61 - 0
  • Poulestanden VSC 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Domstad Majella 311005053
    2Sporting '70 311004043
    3Bilt De FC 611006333
    4Voorwaarts 411001013
    5Hercules 1210103301
    6Sterrenwijk 210103301
    7EDO (U) 700000000
    8Rivierwijkers 600000000
    9VSC 6100101-10
    10Zwaluwen Utrecht '11 3100136-30
    11DHSC 7100104-40
    12Odin 6100105-50

    Poulestanden VSC 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VSC 6321015967
    2Zwaluwen Utrecht '11 2311189-14
    3DVSU 531028803
    4Faja Lobi KDS 43102510-53
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Argelo, TimoTeamspeler
    Bolwerk, RubenTeamspeler
    Bruin, Thomas deTeamspeler
    Corbijn van Willenswaard, BramTeamspeler
    Dijkmans- van Gunst, Bram vanTeamspeler
    Ebben, BasTeamspeler
    Gool, Jurre vanTeamspeler
    Gras, MatthijsTeamspeler
    Groeneveld, NielsTeamspeler
    Gunst, MarkTeamspeler
    Haar, Bas van deTeamspeler
    Hekman, StijnTeamspeler
    Huisman, JoostTeamspeler
    Knöps, MauriceTeamspeler
    Krul, JeroenTeamspeler
    Raaij, Chris vanTeamspeler
    Rijper, MeesTeamspeler
    Steijn, Stef van derTeamspeler
    Ven, Teun van derTeamspeler
    Weij, Vincent van derTeamspeler
    Wolterink, HugoTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.