• VSC 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Thomas van denOverige stafTeammanager
    Hart, BramOverige stafTeammanager
    Voors, EdwinOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 13:00Houten 5 - VSC 2Sportpark Oud Wulven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.VSC 2 - VVU Ardahanspor 20 - 2
  • Poulestanden VSC 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU 34301132119
    2Rivierwijkers 44301161429
    3Focus '07 242118627
    4JSV Nieuwegein 54211111017
    5Hercules 442117617
    6VVU Ardahanspor 242027706
    7Odin 331118534
    8Meern De 531116604
    9Houten 54112711-44
    10VSC 2310267-13
    11Odysseus '91 54103513-83
    12Voorwaarts 330031017-70

    Poulestanden VSC 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rivierwijkers 33210132117
    2Delta Sports '95 FC 331115414
    3VSC 2310258-33
    4Houten 43102615-93
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Menno v.d.Teamspeler
    Berg, Thomas van denTeamspeler
    Berg, Wouter van denTeamspeler
    Bruls, MartijnTeamspeler
    Demir, TolgaTeamspeler
    Hart, BramTeamspeler
    Hesselberth, RoelTeamspeler
    Hoven, Dirk Van denTeamspeler
    Knigge, ATeamspeler
    Knüppe, JoostTeamspeler
    Lange, Arie vanTeamspeler
    Postma, PjotrTeamspeler
    Story, Hugo FranciscusTeamspeler
    Voors, EdwinTeamspeler
    Wollersheim, GerlachTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.