• VSC 17

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Barneveld, Chiel VanOverige stafTeammanager
    Bresser, DaanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 13:30Geinoord Nieuwegein 5 - VSC 17Sportpark Parkhout
    30 okt. 14:30Delta Sports '95 FC 9 - VSC 17Sportpark De Kruisboog
    6 nov. 10:00VSC 17 - Montfoort S.V.'19 7Sportpark Koningsweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.VSC 17 - IJFC 11
  • Poulestanden VSC 17 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Montfoort S.V.'19 74400113812
    2Brederodes 6430115699
    3Geinoord Nieuwegein 532018446
    4Vriendenschaar 54202131126
    5Lopik 44202121026
    6IJFC 1121017613
    7Benschop 421015413
    8VVIJ 7310258-33
    9Delta Sports '95 FC 9310249-53
    10VSC 17100107-70
    11Vreeswijk 54004113-120

    Poulestanden VSC 17 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Hyenas 42200152136
    2Faja Lobi KDS 521018443
    3VSC 172002017-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barneveld, Chiel VanTeamspeler
    Boshouwers, TeunTeamspeler
    Bresser, DaanTeamspeler
    Erichsen, MathisTeamspeler
    Govers, MartijnTeamspeler
    Mierlo, Lennard vanTeamspeler
    Vlist, Ties van derTeamspeler
    Zwart, RoanTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Geinoord Nieuwegein 5

    VS

    VSC 17

    23 oktober 202113:30 uur
    Sportpark Parkhout veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VSC 17

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd