• VSC 17

  • VSC 17

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schoonhoven, DennisOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 jun. - 0 - 0
    8 jun. - 0 - 0
    8 jun. - 0 - 0
  • Poulestanden VSC 17 ( 6e klasse 28 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lopik 422183193227157
    2Sterrenwijk 322164298287052
    3DVSU 722144454213346
    4JSV Nieuwegein 722143562342845
    5Rivierwijkers 1122126448282042
    6Odin 1022101113550-1531
    7Zwaluwen Utrecht '11 42266104273-3124
    8Domstad Majella 72272134659-1323
    9VSC 172254132955-2619
    10Delta Sports '95 FC 72254133273-4119
    11Faja Lobi KDS 52217141868-5010
    12Odysseus '91 102220201965-466

    Poulestanden VSC 17 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 40 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bunnik '73 432105237
    2Jonathan 431118714
    3VSC 17310246-23
    4Odysseus '91 8302146-22
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blanken, Quentin vanTeamspeler
    Dijk, Jelmer vanTeamspeler
    Eicke, BrunoTeamspeler
    Korte, Lev RaphaëlTeamspeler
    Mebrahtom Tesfamichael, NegassiTeamspeler
    Omda, RushdyTeamspeler
    Otterloo, Renzo vanTeamspeler
    Pol, SamTeamspeler
    Rijken, MeesTeamspeler
    Scheefhals, TimTeamspeler
    Scheffer, DanielTeamspeler
    Schoonhoven, DennisTeamspeler
    Witte, SilTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VSC 17

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,32

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd