• VSC 17

  • VSC 17

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Barneveld, Chiel VanOverige stafTeammanager
    Bresser, DaanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 10:15VSC 17 - Benschop 4Sportpark Koningsweg
    5 feb. 13:45IJFC 11 - VSC 17Sportpark Groenvliet
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VSC 17 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Montfoort S.V.'19 788003142724
    2Brederodes 696033123818
    3Delta Sports '95 FC 9850341162515
    4IJFC 1164021991012
    5Lopik 474032118312
    6Geinoord Nieuwegein 574032119212
    7Benschop 484042722512
    8VVIJ 773131919010
    9Vriendenschaar 593062128-79
    10Vreeswijk 59108934-253
    11VSC 178017957-481

    Poulestanden VSC 17 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Hyenas 42200152136
    2Faja Lobi KDS 521018443
    3VSC 172002017-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barneveld, Chiel VanTeamspeler
    Boshouwers, TeunTeamspeler
    Bresser, DaanTeamspeler
    Daelen, Julian vanTeamspeler
    Erichsen, MathisTeamspeler
    Govers, MartijnTeamspeler
    Mierlo, Lennard vanTeamspeler
    Spee, SiebeTeamspeler
    Vlist, Ties van derTeamspeler
    Zwart, RoanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VSC 17

    VS

    Benschop 4

    29 januari 202210:15 uur
    Sportpark Koningsweg veld 2-VSC / Rivierwijkers

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VSC 17

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,13

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd