• VSC 5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bierling, JurjenOverige stafTeammanager
    Gier, Sem deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    26 jan. 16:00Focus '07 6 - VSC 5
    2 feb. 11:00VSC 5 - Brederodes 5C. van Soest
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VSC 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVT+/-PT
    1Faja Lobi KDS 5321012577
    2Odin 2321010377
    3PVC 2310269-33
    4VSC 53003314-110

    Poulestanden VSC 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVT+/-PT
    1Focus '07 61181233122125
    2Faja Lobi KDS 61181233181525
    3DVSU 51162331191220
    4Brederodes 5961225121319
    5Meern De 8115243223917
    6IJFC 10105143024616
    7JSV Nieuwegein 7104242525014
    8Geinoord Nieuwegein 7114161422-813
    9Delta Sports '95 FC 7113352933-412
    10Lopik 4103251423-911
    11OSM '75 5102081232-206
    12VSC 59009843-350
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bierling, JurjenTeamspeler
    Gier, Sem deTeamspeler
    Schmuckenschlager, FoxTeamspeler
    Schnoor, BramTeamspeler
    Teunissen, TijmenTeamspeler
    Yedema, SemTeamspeler
    Zanden, Jannes van derTeamspeler