• VSC 5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bierling, JurjenOverige stafTeammanager
    Gier, Sem deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    24 nov. 12:30VSC 5 - DVSU 5
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Meern De 8 - Za 059 - 1
    10 nov.Za 05 - JSV Nieuwegein 70 - 4
  • Poulestanden VSC 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVT+/-PT
    1Faja Lobi KDS 5321012577
    2Odin 2321010377
    3PVC 2310269-33
    4VSC 53003314-110

    Poulestanden VSC 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVT+/-PT
    1Focus '07 677002872121
    2Faja Lobi KDS 664111512313
    3Brederodes 564021711612
    4JSV Nieuwegein 773221917211
    5Lopik 463121211110
    6Meern De 873132214810
    7DVSU 573132017310
    8Delta Sports '95 FC 773132021-110
    9Geinoord Nieuwegein 773041015-59
    10IJFC 107214171707
    11VSC 55005423-190
    12OSM '75 56006625-190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bierling, JurjenTeamspeler
    Gier, Sem deTeamspeler
    Schmuckenschlager, FoxTeamspeler
    Schnoor, BramTeamspeler
    Teunissen, TijmenTeamspeler
    Yedema, SemTeamspeler
    Zanden, Jannes van derTeamspeler