• VSC 11

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijkstra, TimoOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    26 sep. 14:15VSC 11 - Houten 10Afgeschermd
    3 okt. 15:00Domstad Majella 5 - VSC 11
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.DOSC 5 - VSC 116 - 6
    19 sep.Delta Sports '95 FC 11 - VSC 112 - 5
  • Poulestanden VSC 11 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VSC 1111005233
    2Sterrenwijk 311005323
    3Bilt De FC 810103301
    4Rivierwijkers 1010103301
    5Domstad Majella 500000000
    6DVSU 700000000
    7Hercules 900000000
    8Houten 1000000000
    9Odin 900000000
    10Sporting '70 400000000
    11Odysseus '91 7100135-20
    12Delta Sports '95 FC 11100125-30

    Poulestanden VSC 11 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VSC 113120161155
    2DOSC 5312012755
    3Bilt De FC 93102614-83
    4Zwaluwen Utrecht '11 3302146-22
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Evert van denTeamspeler
    Brouwers, JasperTeamspeler
    Dijkstra, TimoTeamspeler
    Rijn, Ronne vanTeamspeler
    Teunissen, Niels E.Teamspeler
    Werff, Auke van derTeamspeler