• VSC 11

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Jongsma, GerardOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    17 nov. 10:00VSC 11 - JSV Nieuwegein 9Afgeschermd
    24 nov. 15:15Voorwaarts 7 - VSC 11
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Rivierwijkers 9 - VSC 112 - 0
    10 nov.Odin 10 - VSC 112 - 1
  • Poulestanden VSC 11 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVT+/-PT
    1Odin 1075112281416
    2DVSU 674302012815
    3Voorwaarts 764201611514
    4Rivierwijkers 95311146810
    5Hercules 863122116510
    6Bilt De FC 75230151149
    7DVSU 462131625-97
    8JSV Nieuwegein 972051927-86
    9Zwaluwen Utrecht '11 271331525-106
    10Delta Sports '95 FC 971241221-95
    11Odysseus '91 1071151618-24
    12VSC 116024511-62

    Poulestanden VSC 11 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVT+/-PT
    1Odijk 233009279
    2Bunnik '73 431115504
    3Delta Sports '95 FC 831028803
    4VSC 113012411-71
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ariëns, KoenTeamspeler
    Beeuwkes, GerbenTeamspeler
    Bijenhof, WillemTeamspeler
    Bouwmans, MatthijsTeamspeler
    Gaalen, Ruben vanTeamspeler
    Hamersvelt, Robbert vanTeamspeler
    Hove, Koen TenTeamspeler
    Jansen, TomTeamspeler
    Klinker, SidneyTeamspeler
    Leeuw, Maarten deTeamspeler
    Meel, Tim vanTeamspeler
    Muller, PieterTeamspeler
    Plate, MarkTeamspeler
    Stam, EwoutTeamspeler
    Tolboom, JoeriTeamspeler
    Vrijsen, NielsTeamspeler
    Vugt, Tijn vanTeamspeler
    Westerduin, RubenTeamspeler
    Willemsen, JosTeamspeler
    Zoen, Jim vanTeamspeler