• 2 Zaal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Raaphorst, CoenOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 jan. 21:05EDO (U) 4 - VSC 2Dreef, de
    31 jan. 19:15Hercules 25 - VSC 2Hercules
    7 feb. 21:05VSC 2 - Hercules 32Dreef, de
    14 feb. 22:00VSC 2 - Vreeswijk 6Dreef, de
    21 feb. 20:10Hercules 29 - VSC 2Hercules
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VSC 2 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVT+/-PT
    1Voorwaarts 1311005233
    2VSC 2100125-30

    Poulestanden VSC 2 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVT+/-PT
    1Hercules 2912110193227133
    2Hercules 231290352292327
    3Hercules 25146266862620
    4Vreeswijk 6961257322519
    5EDO (U) 4134456058216
    6Hercules 28104243737014
    7PVC 6134273557-2214
    8VSC 2104153146-1513
    9Hercules 32122283154-238
    10DESTO 8110292996-672
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Fokkert, WilbertTeamspeler
    Koskamp, DonaldTeamspeler
    Raaphorst, CoenTeamspeler
    Schultz, NielsTeamspeler