• 2 Zaal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Raaphorst, CoenOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 okt. 19:15DESTO 3 - VSC 2Dreef, de
    4 nov. 22:00VSC 2 - Hercules 20Dreef, de
    11 nov. 21:05Hercules 24 - VSC 2Hercules
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 okt.VSC 2 - Hercules 273 - 6
  • Poulestanden VSC 2 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vreeswijk 844003782912
    2Hercules 2143101710710
    3Hercules 2042112311127
    4Hercules 274211191547
    5DESTO 341031424-103
    6Voorwaarts 1410103301
    7Hercules 243003519-140
    8VSC 24004937-280
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Fokkert, WilbertTeamspeler
    Koskamp, DonaldTeamspeler
    Raaphorst, CoenTeamspeler
    Schultz, NielsTeamspeler
    Tuunter, MauriceTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.