• 2 Zaal Week man

  • VSC 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Raaphorst, CoenOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 jun. 20:10VSC 2 - Voorwaarts 14Hoograven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.VSC 2 - DESTO 33 - 9
    19 mei.Vreeswijk 8 - VSC 27 - 0
  • Poulestanden VSC 2 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vreeswijk 8171511105357046
    2Hercules 2019113589642536
    3Hercules 2417111595662934
    4Voorwaarts 14177466461325
    5Hercules 21177374966-1724
    6Hercules 27176297167420
    7DESTO 32061136699-3319
    8VSC 218011734115-811
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Fokkert, WilbertTeamspeler
    Koskamp, DonaldTeamspeler
    Raaphorst, CoenTeamspeler
    Schultz, NielsTeamspeler
    Tuunter, MauriceTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.